Усі результати пошуку →
    По вашому запиту нічого не знайдено. Уточніть свій запит
    phone
    Телефони
    по Україні
    (044) 377-51-55
    Напишіть нам
    Написать в Telegram
    Реєстрація

    Це поле є обов'язковим для заповнення Введено невірну адресу ел. пошти

    Це поле є обов'язковим для заповнення

    Паролі не співпадають Це поле є обов'язковим для заповнення

    Це поле є обов'язковим для заповнення

    Це поле є обов'язковим для заповнення Введено невірный номер телефону

    Підтвердіть номер телефону (До Вашого телефону будуть прив'язані всі Ваші замовлення)

    Реєструючись на сайті, я приймаю умови угоди користувача
    Востановление пароля

    Це поле є обов'язковим для заповнення Неверный адрес эл.почты

    2
    Укр
    • Графік роботи кол-центру: 9:00 - 19:00
    • Графік роботи магазинів:
      • м.Київ, вул. Ушинського, 1: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Академіка Палладіна, 24: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, вул. Довженко, 1: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Степана Бандери, 8: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, 90A: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Срібнокільська, 5Б: Пн-Пт: з 10:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
      • м. Київ, Печерська пл., 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
    Фільтри

    Як обрати захисне скло для смартфона

    Багато хто задається питаннями, чи потрібне захисне скло на екран смартфона, чим скло допоможе? Основні відповіді на ці питання розглянемо в цій статті блогу АКС.

    Поширена помилка думати, що новий сучасний смартфон, обладнаний екраном підвищеної міцності, не потребує захисту. На жаль, це не так. Навіть супер-міцне скло екрана смартфона не встоїть перед подряпинами, все залежить тільки від рівня навантаження, його форми та сили удара. Потертості, подряпини, сколи на телефоні - всі ці механічні дефекти не тільки псують зовнішній вигляд стильного гаджета, а й заважають його експлуатації.Як обрати захисне скло для смартфона / зображення №1

    Захисне скло для смартфонів захищає екран від подряпин, а при падінні телефона, як щит, поглинає силу удару. При цьому вам не треба хвилюватись, що скло розлетиться в тріски, як звичайне, бо воно загартоване. Це та сама особливість, яка вказує на підвищену зносостійкість аксесуара. Під час невдалого падіння на смартфоні виникне сітка тріщин, яка тримається цілісним пластом, не нашкодивши при цьому самому екрану.

    Загартоване скло на телефон виготовляється з хімічно обробленого загартованого скла що за товщиною в кілька разів перевищує традиційну захисну плівку. У продажі можна зустріти скло, товщина якого становить 0,26 мм, 0,33 мм та навіть 0,5 мм. Загартоване скло відрізняється від звичайного підвищеною залишковою напругою після загартування, яке забезпечує підвищену твердість - 9H, що у 2-3 рази більше, ніж у плівки.

    Перш ніж ми перейдемо до питання вибору захисного скла, давайте розберемося, що воно таке, з чого складається і які його різновиди існують.

    Особливості та переваги захисного скла

    В цілому захисне скло для телефона є простим і ефективним засобом забезпечення захисту вашого пристрою, що дозволяє зберегти його в доброму стані та продовжити термін служби.

    Переваги захисного скла для смартфона

    • Захист екрану телефона від подряпин та тріщин,що можуть виникнути при випадкових ударах, падіннях телефону або взаємодії з грубими поверхнями.
    • Зменшення ризику розбиття екрану, бо скло забезпечує йому додаткову міцність та зносостійкість.
    • Збереження якості екрану, бо захищає дисплей від бруду, пилу та жирних слідів під час використання, що дозволяє зберегти якість та яскравість зображення на екрані.
    • Легкість встановлення - скло добре прилягає до екрана телефона, не залишаючи бульбашок чи слідів клею.
    • Різноманітність вибору: захисне скло доступне для більшості моделей мобільних телефонів та може бути придбане в різних варіантах. Ви самі обираєте товщину, матеріал та кріплення.

    Основне значення при виборі захисного скла має модель мобільного телефону. На сучасному ринку величезний вибір спеціального (відповідає лише одній конкретній моделі смартфона) та універсального (підходить до великої кількості моделей девайсів) захисного скла. При покупці універсального скла існує певний ризик. Дуже часто таке скло виявляються більше чи менше екрана, або відсутні необхідні для динаміка та фронтальної камери отвори.

    Етапи виробництва захисного скла

    Тепер розглянемо детальніше як робиться скло для смартфонів та їх види. Виробництво захисного скла для телефонів та смартфонів діє за таким алгоритмом:

    1. порізка скла за шаблоном;
    2. вирізка отворів для динаміків та камери, відбитки необхідних виїмок;
    3. шліфування скла;
    4. очищення ультразвуком;
    5. вплив високими температурами (випалювання в печі) і загартування;
    6. очищення скла;
    7. ламінування та покриття клейовим розчином.

    Безпосередньо властивості скла залежать від його міцності. На що в свою чергу впливає структура захисного скла. Як правило, вона містить п'ять шарів з чого робиться скло:

    • силіконова основа - надійно фіксує скло на екрані;
    • основний шар - не дозволяє аксесуару розсипатися на дрібні уламки у разі пошкодження;
    • антибліковий шар - відображає яскраве світло і перешкоджає появі відблисків на екрані;
    • захисний шар - запобігає появі дрібних подряпин та інших випадкових пошкоджень внаслідок механічної дії на екран;
    • олеофобне покриття - це повністю прозоре і дуже тонке покриття, здатне відштовхувати жири від плоских поверхонь. Воно впливає не тільки на естетичні відчуття від гаджета, а й на тактильні. По екрану, захищеному таким покриттям, краще ковзають пальці. Дисплей стає більш чуттєвим на дотик, що покращує взаємодію з інтерфейсом.

    Деякі моделі аксесуарів не включають той чи інший компонент. Тому при виборі скла уважно дивіться характеристики виробу.

    Критерії вибору захисного скла для смартфона

    Різновиди захисного скла на смартфон можна розділити на кілька груп, кожна з яких розкриває його характеристику. Знаючи їх, можна підібрати якісний аксесуар, щоб захист виправдав усі покладені на нього надії та не підвів у потрібний момент. При виборі захисного скла для свого смартфона важливо враховувати критерії, які допоможуть знайти оптимальний варіант для вашого пристрою.

    Типи захисного скла

    Існує кілька типів захисного скла для смартфонів. Найбільш поширеними є:

    • Глянцеве. Класичний захист, який після встановлення практично неможливо помітити. У скла така ж гладка поверхня, як і в дисплея.
    • Матове або антивідблискове. Скло цього типу злегка погіршує огляд екрана, робить картинку менш барвистою і більш зернистою, але не виблискує на сонці. Користувачі відзначають, що при свайпі по такому покриттю пальці начебто зустрічають легкий опір.
    • Антишпигунське скло. Зображення на екрані смартфона буде видно лише під прямим кутом. Скло має складну структуру, завдяки якій світло, що поширюється по горизонталі, буде повністю відсікатися. Тепер ніхто з оточуючих не зможе побачити нічого, крім чорного екрану – ефект затемнення.

    Крім поділу за типом зображення існують і інші важливі характеристики.

    Види захисного скла

    В залежності від форми захисного скла та способу його прикріплення, існують різні види таких аксесуарів. Розглянемо деякі з них:

    • 2D - це скло повністю покриває поверхню дисплея. Воно стандартної прямокутної форми, краї не оброблені і не відшліфовані.
    • 2,5D - також пряме скло, але має закруглені грані та якісну обробку країв, завдяки чому воно не впирається в руку.
    • 3D - скло виготовлене з використанням новітніх технологій. Воно має вигнуту форму та об'ємний вигляд, повністю повторює форму заокруглених країв гаджета та забезпечує йому максимальний захист.
    • 5D - як правило, найкраще із захисних стекол. Має олеофобне покриття, його вигини повністю повторюють форму дисплея смартфона, що забезпечує щільне прилягання і надійний захист вашого гаджета. Також на цьому склі ви ніколи не побачите піксельної сітки або плям, що переливаються. А у разі падіння телефону, скло не відклеїться і надійно захищатиме передню панель пристрою.

    Також можна зустріти інші види - 7D, 9D, та це лише маркетингові фішки. Такі захисні стекла нічим не відрізняються від скла 3D.

    Товщина захисного скла

    Цей показник може змінюватись від 0,1 до 1 мм. Товсте скло не користується попитом, бо робить смартфон громіздким і естетично не привабливим і на додаток істотно зменшуючи чутливість сенсора. Вибираючи рекомендується віддавати перевагу середній товщині 0,3 - 0,33 мм скла, воно відмінно впорається із захисною місією, буде абсолютно непомітним і зручним в експлуатації.

    Міцність скла для телефону

    Вимірюється міцність за мінералогічною шкалою Моосу, що відображає можливість поверхні протистояти подряпинам, тріщинам і сколам. Для створення градації використовувалося десять природних мінералів, які вибудували в лінійку Мооса в залежності від пошкоджень, що наносяться ними.

    Як правило, за мінералогічною шкалою Моосу міцність захисного скла становить від 4Н до 6Н. Більшість виробників проставляють маркування 9Н за шкалою Моосу. А це означає, що скло досить тверде, і пошкодити його буде дуже складно. Однак, при падінні з висоти скло все одно може розбитися, але екран смартфона повинен залишитися цілим.

    Наявність або відсутність рамки

    У більшості захисних стекол преміум-класу є рамка, яка точно повторює дизайн і колір корпусу моделі, під яку виготовлений аксесуар. Таке скло завжди рівно лягає, зонуючи екран. Усі вирізи повністю збігаються з камерою та центральною кнопкою. Якщо підібрати колір до корпусу телефону то з першого погляду дуже складно буде розрізнити таке скло.

    Вартість

    Ціновий діапазон дуже широкий, від 150 грн. до 3000 грн. та вище. Середня вартість якісного скла коливається від 300 до 500 грн. Якісне скло має кілька покриттів і шарів. Саме вони дозволяють екрану менше дряпатися, а у разі удару – фізично утримати всю площу поверхні та не розсипатися на дрібні шматочки. Дешеві стекла не мають таких властивостей.Як обрати захисне скло для смартфона / зображення №2

    Яке скло краще для телефону

    Підсумувавши все вищевикладене, можна однозначно дати відповідь на питання про те, яке ж скло взяти краще. Це скло, яке виготовлене для вашої моделі смартфона, крім того, найкращим вибором буде варіант з клейкою основою по всій поверхні.

    Експерти рекомендують вибирати захисне скло з рівнем міцності не менше 9H. Тільки в цьому випадку можна гарантувати надійний захист екрана мобільного телефону або іншого пристрою від механічних пошкоджень і подряпин. До того ж варто звертати увагу і на такий параметр, як товщина скла.

    Товсте загартоване скло з характеристиками 0,5 мм і 9 Н підійдуть тим, хто часто кидає телефон на підлогу. При такому захисті дисплей з великою ймовірністю не постраждає при падінні.

    Якщо ви носите смартфон у кишені, де немає інших предметів, достатньо захистити екран недорогим склом чи плівкою. Якщо ж телефон часто лежить у сумці поруч із ключами, гаманцем та іншими дрібницями, краще не пошкодувати та придбати товсте захисне скло (0,5 мм і 9 Н) з підвищеною стійкістю до пошкоджень.

    Якщо через деякий час після наклейки захисту на екрані з'явилися бульбашки, утворилася сітка тріщин, почали відклеюватись куточки або погіршується чутливість сенсора, значить захист настав час міняти. У блозі інтернет-магазину АКС.ua ми вже обговорювали, як самостійно наклеїти захисне скло. Ви можете ознайомитись з інформацією у нашій статті.

    У нашому інтернет-магазині AKS.ua представлений широкий асортимент захисного скла для мобільних телефонів. Тут можна знайти аксесуари для різних моделей телефонів. Витративши мінімум зусиль, ви можете вибрати та замовити захисне скло. Швидка доставка по Києву та всій території України.

    Опублікував: ; Останнє редагування: 2024-12-01
    Поділитися в соціальних мережах
    Поділитися в Facebook Поделиться в Viber Поделиться в Telegram
    На цьому веб-сайті використовуються файли cookie. Залишаючись на ньому, ви дозволяєте нам використовувати файли cookie. Докладніше
    Закрити