Усі результати пошуку →
    По вашому запиту нічого не знайдено. Уточніть свій запит
    phone
    Телефони
    по Україні
    (044) 377-51-55
    Напишіть нам
    Написать в Telegram
    2
    Укр
    • Графік роботи кол-центра: 9:00 - 19:00
    • Графік роботи магазинів:
      • м.Київ, вул. Ушинського, 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Академіка Палладіна, 24: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, вул. Довженко, 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Степана Бандери, 8: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, 90A: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Срібнокільська, 5Б: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
      • м. Київ, Печерська пл., 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
    Фільтри

    Як замінити захисне скло на телефоні

    Найкраще купувати захисне скло разом з телефоном, щоб випадково не пошкодити екран відразу після придбання гаджета. Аксесуар не гарантує, що з екраном смартфона нічого не трапиться, але істотно знижує ймовірність пошкодження. Крім того, навіть якщо розіб'ється захист, замінити його набагато простіше і дешевше, ніж ремонтувати дисплейний модуль смартфона.

    Зовні захисне скло дуже схоже на плівку, але товще, щільніше та надійніше. Захисне скло коштує дорожче, ніж плівка, але у випадку падіння або іншого механічного впливу забезпечує у багато разів кращий захист — плівка захищає тільки від слабких ударів. Також виріб запобігає забрудненню екрана, а багато моделей забезпечують додатковими корисними властивостями. Захисні скла виготовляють із загартованого матеріалу, вони не розіб'ються, як звичайне віконне скло.

    Правильно підібране захисне скло повністю відповідає формі екрана, має вирізи під камери і екранні кнопки

    Як вибрати захисне скло для смартфона

    У процесі вибору аксесуара важливо звернути увагу на наступні характеристики:

    • Сумісність з моделлю телефона. Захисне скло повинно бути призначене конкретно для вашої моделі смартфона. «Універсальні» стекла не завжди захищають телефон на належному рівні, а з їх установкою можуть виникнути додаткові проблеми.
    • Функції. Деякі виробники пропонують скла з різним ступенем захисту: тільки від подряпин, дрібних ударів або в цілому протиударні вироби.
    • Товщина. Не завжди працює правило: чим більше, тим краще. Товсте (близько 0,5 мм) міцніше, але може знизити чутливість сенсора. Оптимальний варіант — 0,33 мм;
    • Жорсткість. Оптимальне значення — 9 М по шкалі Мооса.
    • Покриття. Більшість виробів оснащені олеофобним покриттям, що відштовхує бруд, вологу, а також запобігає появі відбитків пальців. Деякі моделі забезпечені антибактеріальним та іншими типами покриттів.
    • Тип скла. Можна вибрати глянсове, конфіденційне або матове скло — ця особливість впливає на якість зображення і якість графіки при різних рівнях освітлення і кутах огляду.

    Вибирати аксесуар варто в перевірених магазинах, в іншому випадку ви ризикуєте замість скла купити пластикові накладки низької якості. Поради як вибрати акумулятор для мобільного телефону в статті

    Покрокове керівництво: як зняти захисне скло

    Замінюючи старе скло на нове, мало хто керується якимись правилами. У результаті після зняття залишків аксесуара на екрані телефона залишаються подряпини, нове покриття лягає не щільно або зовсім покривається пухирями і швидко відклеюється. Але подібних проблем можна легко уникнути. Якщо хочете досягти ідеального результату, дотримуйтесь невеликої інструкції:

    1. Постарайтеся знайти цілий кут на вашому старому захисному склі. Якщо ж його немає, вибирайте найменш пошкоджений.
    2. На обраній ділянці закріпіть спеціальну присоску. Її можна купити в спеціалізованих магазинах з аксесуарами для телефонів або ж в інтернет-магазині.
    3. Далі потрібно підчепити кут кредитною пластиковою карткою, медіатором або іншим тонким, твердим предметом, але не ножем (лезо може подряпати екран). Медіатор можна попросити у друга з гітарою. Якщо ж у вас немає таких товаришів, недорого купити медіатор можна в нашому інтернет-магазині.
    4. Підчепив кут, плавно піднімайте його так, щоб скло стало відшаровуватися, а в одержаний зазор вставляється і підсувається карта або медіатор, до повного відшарування.
    5. Тільки після того, як аксесуар буде повністю відшарований, можна зняти скло пальцями або тією ж присоскою.

    Зверніть увагу: не потрібно різко відколювати захисний аксесуар з екрана, це може призвести до пошкодження рідного скла.

    Після того, як позбудетесь від залишків розбитого виробу, можна приступати до установки заміни.

    Покрокова інструкція: як наклеїти захисне скло на телефон

    Заміна скла на телефоні — кропітка справа. Не варто поспішати, виконуючи його поклейку: поспіх тут ваш найбільший ворог. При цьому нічого складного в цій операції немає. Просто підготуйтеся і акуратно слідуйте нашій інструкції:

    1. Спочатку вимийте руки. Ви будете торкатися і екрана, і самого скла, а тому важливо, щоб на руках не було зайвого жиру, вологи або пилу.
    2. Попередньо провітріть приміщення та протеріть поверхню від пилу. Це важливо, адже якщо дрібні частинки потраплять на екран, то відразу ви їх можете не помітити. А після установки протектора вони знизять якість зображення.
    3. Очистіть екран смартфона від залишків скла і клею від плівки, а також пилу та інших забруднень.
    4. Протріть до блиску за допомогою спеціальної серветки (мікрофібри) і призначеного для цього засобу. Купити мікрофібру можна в нашому магазині.
    5. Акуратно розпакуйте захисне скло.
    6. Прикладіть його до дисплея так, щоб всі отвір під кнопки, камери і динамік збігалися. Після того, як «прицелитесь», зніміть захисний шар і повторіть дію.
    7. Проведіть пальцем по центру скла так, щоб надійно зафіксувати поверхні між собою.
    8. За допомогою мікрофібри або пластикової картки виженіть повітря, що залишилося під склом.

    Слідуючи нашій простій інструкції "Як замінити захисне скло", ви все зробите якісно, ​​а результат буде радувати довго

    Не турбуйтеся, якщо під склом залишаться дрібні бульбашки повітря. Протягом декількох днів вони розчиняться самостійно.

    Своїми руками лячно: де замінити скло на телефон

    Часом через нестачу досвіду, невпевненості в своїх силах або в тому, що зможете зробити все якісно і надійно, хочеться довірити цю справу професіоналові. Послуги поклейки захисного скла коштують недорого, тому, якщо є сумніви — це буде найбільш оптимальний варіант.

    В Aks.ua ви можете не тільки купити захисне скло, а й скористатися послугою поклейки захисного скла. Приємним бонусом до замовлення стане гарантія на послугу. Так що при правильній подальшій експлуатації ви можете бути впевнені, що воно не відшарується.

    Часті питання про захисні стекла для смартфонів

    ⁉️ Чим відрізняє матове скло від глянцевого?

    Глянсове скло — звичайне прозоре. Матове — тип аксесуарів, які трохи зернисті на вигляд, тому зображення дещо затемнене. Проте з матовим склом зручніше працювати при яскравому світлі, знижується кількість відблисків.

    ⁉️ Що значить маркування 2D, 3D, 5D в захисних стеклах?

    Подібна характеристика означає форму граней захисного аксесуара, ступінь їх заокруглення і щільність прилягання до екрану.

    ⁉️ Чи захищає скло від води?

    Частково. Екрану під склом не страшні краплі води та іншої рідини. Але корпус смартфонів і роз'єми на ньому скло не закриває.

    ⁉️ Де замінити захисне скло, якщо я не хочу виконувати операцію самостійно?

    Швидко і недорого замінити захисне скло на будь-якій моделі смартфона можна в сервісному центрі Aks.ua.
    Опублікував: ; Останнє редагування: 2021-11-25
    Поділитися в соціальних мережах
    Поділитися в Facebook Поделиться в Viber Поделиться в Telegram