Усі результати пошуку →
    По вашому запиту нічого не знайдено. Уточніть свій запит
    phone
    Телефони
    по Україні
    (044) 377-51-55
    Напишіть нам
    Написать в Telegram
    Реєстрація

    Це поле є обов'язковим для заповнення Введено невірну адресу ел. пошти

    Це поле є обов'язковим для заповнення

    Паролі не співпадають Це поле є обов'язковим для заповнення

    Це поле є обов'язковим для заповнення

    Це поле є обов'язковим для заповнення Введено невірный номер телефону

    Підтвердіть номер телефону (До Вашого телефону будуть прив'язані всі Ваші замовлення)

    Реєструючись на сайті, я приймаю умови угоди користувача
    Востановление пароля

    Це поле є обов'язковим для заповнення Неверный адрес эл.почты

    2
    Укр
    • Графік роботи кол-центру: 9:00 - 19:00
    • Графік роботи магазинів:
      • м.Київ, вул. Ушинського, 1: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Академіка Палладіна, 24: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, вул. Довженко, 1: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Степана Бандери, 8: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, 90A: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Срібнокільська, 5Б: Пн-Пт: з 10:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
      • м. Київ, Печерська пл., 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
    Фільтри

    Як діяти, якщо потрібно непомітно зламати телефон

    Нові, все більш досконалі моделі смартфонів компанії випускають не рідше ніж раз на рік. Багатьох користувачів залучають модні тренди і приваблива реклама флагманів, і на свій цілком справний, але при цьому морально застарілий смартфон вони починають дивитися зверхньо. При цьому фінансова ситуація далеко не завжди дозволяє оновити гаджет самостійно. А якщо можуть допомогти батьки, родичі або партнер? Їх потрібно переконати в необхідності поміняти пристрій на новий. Для цього доведеться щось зробити зі старим. Так що питання, як зламати телефон, щоб купили новий, далеко не таке парадоксальне, як може здатися на перший погляд.

    Молотком можна швидко розбити навіть захищений гаджет. Але ми розповімо вам про більш хитрі і непомітні методи.

    Наші «шкідливі поради» працюють, і допоможуть швидко привести в непридатність навіть якісний апарат відомого виробника. Але подібні «експерименти» краще все ж проводити теоретично або з вже абсолютно непотрібним телефоном. У будь-якому випадку не забувайте, що ви дієте на свій страх і ризик, а дрібне або не дуже «шкідництво» може обернутися не тільки витратами на новий гаджет, а й розбірками на тему «хто винен». До того ж ми сподіваємося, що наші поради застосовні і в зворотний бік, тобто дозволять вам зберегти дорогий серцю пристрій якомога довше.

    Як зламати телефон без зовнішніх пошкоджень

    Досить простий варіант — злегка намазати суперклеєм або, припустимо, «Моментом» роз'єм для зарядки. Клей ізолює контакти, і струм перестане надходити в акумулятор. Помітити таку диверсію без ретельного дослідження досить складно, а очистити застиглу субстанцію і не пошкодити гніздо — практично неможливо. Може, саме тому Apple планує випустити айфони зовсім без роз'ємів, виключно з бездротовими інтерфейсами?

    Зламана операційна система — вірний спосіб вивести смартфон з ладу

    Якщо не чіпати апаратну частину, можна пошкодити програмну. Глибоке пошкодження операційної системи або її частини — і замість кишенькового комп'ютера у вас в руках стильна «цеглина». Найпоширеніший і ефективний алгоритм дій як зламати телефон на андроїді:

    • скачати прошивку під модель вашого телефона;
    • почати установку;
    • за кілька хвилин до закінчення процесу висмикнути USB-кабель, по якому відбувався обмін інформацією. Якщо можливо — також витягнути АКБ.

    Після цього телефон або не зможе завантажити операційну систему, наприклад, при спробі включення зависне на стадії логотипу, або зовсім «порадує» чорним екраном. Визначити, чому ОС не завантажується, не завжди можуть навіть працівники майстерні. У деяких випадках інженери СЦ навіть виносять вердикт: «брак/вихід з ладу оперативної пам'яті».

    Правда, програмні помилки можна виправити за допомогою коректної перепрошивки. Це не завжди просто, але в теорії можливо. Тому якщо смартфон потрапить в сервісний центр або до друга з прямими руками, то швидше за все його вам повернуть цілком працездатним. І — без всіх особистих даних і файлів. Чи ви готові ризикнути важливою інформацією заради нового флагмана?

    Як непомітно зламати телефон

    Оскільки розбити пристрій молотком або об асфальт — надто явна диверсія, до того ж, після неї часто досить заміни дисплея телефона, пропонуємо вам спробувати «вбити» гаджет за допомогою води.

    Рідина і стабільна робота смартфона — несумісні речі

    Електроніка вкрай чутлива до вологи. Навіть невелика кількість води (або іншої рідини) всередині корпусу може завдати непоправної шкоди телефону. Причому не обов'язково повністю «купати» апарат. Іноді вистачає крапель поту під час активного відпочинку, бігу або тренування — і ось уже потрібна заміна тачскріна смартфона або більш серйозний ремонт. Пара — теж вода, причому з дуже активним проникненням. Так що взяти смартфон з собою в ванну або парну — вірний спосіб зламати апарат, до того ж легкодоступний. Якщо ж гаджет висох і продовжив працювати, замість води можна взяти невелику кількість содового або мильного розчину, такі добавки прискорять і посилять корозію.

    З недоліків методу:

    • хороший гаджет може витримати влучення вологи і продовжити роботу, або вихід з ладу буде сильно відкладений у часі;
    • багато моделей смартфонів оснащені захистом від пилу і вологи (стандарт IP67 або IP68);
    • окислені плати добре помітні при розбиранні;
    • чистка контактів в сервісному центрі відновить роботу пристрою.

    І так, потрапляння вологи — не гарантійний випадок, а спеціальні маркери (мітки) всередині смартфона дозволять швидко визначити причину поломки. Якщо робити це буде фахівець сервісного центру — для звичайної людини без відповідних знань і навичок телефон просто вийде з ладу.

    Як зламати телефон по гарантії

    Це один з найскладніших варіантів. Адже в хорошому СЦ працюють професіонали, які добре знайомі з особливостями конструкції смартфонів, і після діагностики зможуть визначити причину поломки.

    Проте, пару варіантів, як зламати смартфон і здати по гарантії, можна придумати. Складну електронну начинку сучасних смартфонів легко спалити — ні, не над полум'ям конфорки, а електрикою. Для цього знадобиться електрична запальничка з вашої кухні або з найближчого супермаркету/ринку.

    Якщо ваш гаджет випущений НЕ в монолітному корпусі — знімаєте батарею смартфона, берете в руку пьезо-запальничку і робите «розряд» на плату телефона. Якщо ж корпус нерозбірний, подібним чином можна вчинити з будь-яким з роз'ємів — зарядки, аудіо, контактами під карту пам'яті або SIM, іншими запчастинами для мобільних телефонів. Так багато користувачів обманюють сервіс-центри. Випадки «потонув» і «впав» не підлягають гарантії, а ось згоріла плата — так. Дійте акуратно, щоб не з'явилися наліт, сліди гару, не оплавився пластик.

    Ще один спосіб, як зламати телефон, щоб пройшов по гарантії — покласти смартфон в мікрохвильовку. Але тут важливо не переборщити і дотримуватися хоча б мінімальної техніки безпеки. Як правило, достатньо двох-трьох секунд, якщо модель НВЧ з невеликою потужністю — до 15-20 секунд. Інакше може оплавитися пластик, і випадок буде вже не гарантійним. Крім того, перед запуском мікрохвильової печі бажано витягти акумулятор.

    Після розігріву в мікрохвильовій печі смартфон 100% працювати не буде

    Можливо, необоротно пошкодити пристрій допоможе порушення температурного режиму. Дуже висока температура або холод безумовно погано позначаться на роботі смартфона. Залиште телефон на пару годин на сонці або в морозилці — швидше за все, він вже не буде працювати нормально. В основному в сучасних смартфонах використовують не пайку, а клей. Саме тому, залишаючи влітку смартфон на приладовій панелі авто, ви можете його зіпсувати. Якщо телефон дешевої моделі, нагрійте його на радіаторі опалення. Правда, дорогі смартфони можуть витримати таку наругу.

    Враховуйте, що занадто сильне нагрівання може залишити явні сліди — нагар на платах, оплавлений пластик корпусу тощо. А після сильного охолодження часто з'являється конденсат, при цьому волога, як ми вже говорили вище, знімає смартфон з гарантії.

    Висновки

    Звичайно, для «вбивства» смартфона можна придумати десятки екзотичних способів (ми перерахували тільки найпоширеніші). Іноді такі ситуації відбуваються без нашої участі, тому якщо гаджет вам потрібен — слід звертатися з ним акуратно і не виходити за рамки правил експлуатації. Але якщо хочете оновити смартфон або ваша душа жадає неординарних експериментів — наші «шкідливі поради» до ваших послуг.

    Якщо ж поломка сталася без вашої участі і бажання — ви завжди можете підібрати новий мобільний телефон в каталозі АКС або звернутися в наш сервісний центр, щоб якісно і з гарантією відремонтувати зламаний смартфон.

    Опублікував: ; Останнє редагування: 2024-12-01
    Поділитися в соціальних мережах
    Поділитися в Facebook Поделиться в Viber Поделиться в Telegram
    На цьому веб-сайті використовуються файли cookie. Залишаючись на ньому, ви дозволяєте нам використовувати файли cookie. Докладніше
    Закрити