Усі результати пошуку →
    По вашому запиту нічого не знайдено. Уточніть свій запит
    phone
    Телефони
    по Україні
    (044) 377-51-55
    Напишіть нам
    Написать в Telegram
    Реєстрація

    Це поле є обов'язковим для заповнення Введено невірну адресу ел. пошти

    Це поле є обов'язковим для заповнення

    Паролі не співпадають Це поле є обов'язковим для заповнення

    Це поле є обов'язковим для заповнення

    Це поле є обов'язковим для заповнення Введено невірный номер телефону

    Підтвердіть номер телефону (До Вашого телефону будуть прив'язані всі Ваші замовлення)

    Реєструючись на сайті, я приймаю умови угоди користувача
    Востановление пароля

    Це поле є обов'язковим для заповнення Неверный адрес эл.почты

    2
    Укр
    • Графік роботи кол-центру: 9:00 - 19:00
    • Графік роботи магазинів:
      • м.Київ, вул. Ушинського, 1: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Академіка Палладіна, 24: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, вул. Довженко, 1: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Степана Бандери, 8: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, 90A: Пн-Пт: з 09:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Срібнокільська, 5Б: Пн-Пт: з 10:00 до 20:00
        Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
      • м. Київ, Печерська пл., 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
    Фільтри

    Догляд за акумулятором телефону

    Акумулятори (АКБ) смартфонів відіграють важливу роль у нашому повсякденному житті, живлячи наші пристрої та підтримуючи зв'язок. Проте їхньому належному догляду часто не приділяється належної уваги, що призводить до скорочення часу автономної роботи та проблем з продуктивністю. У цій статті блогу інтернет магазину AKS.ua ми докладно розглянемо найкращі методи догляду за батареєю смартфона та надамо додаткові відомості про оптимізацію роботи батареї.

    Перший догляд за акумулятором нового телефону

    Для акумуляторів будь-якого типу важливим є дотримання простого правила, після покупки батарею необхідно розрядити до кінця (0%). Багато хто не знає, що секрет довгої та бездоганної роботи акумулятора залежить від того, як відбувається його зарядка при першому використанні смартфона.

    Як правильно заряджати смартфон після покупки:

    • якщо ви принесли новий смартфон з вулиці, а надворі мороз, то варто почекати пару годин, щоб він нагрівся до кімнатної температури, перш ніж вмикати його;
    • відкалібрувати акумулятор за допомогою повного розряду (0%) та заряду (100%) телефону;
    • зніміть телефон із зарядного пристрою.

    Для АКБ, які стоять у сучасних смартфонах, не корисні критичні рівні заряду (0% чи 100%), тому постарайтеся не розряджати їх повністю. Коли купуєте смартфон, калібрування акумулятора телефона не є обов'язковою процедурою, але більшість фахівців її рекомендує. Якщо її не зробити, то вже через кілька місяців акумулятор може вийти з ладу. Також можливо, що не відкалібрований акумулятор вже через 100-150 днів працюватиме лише від мережі.фото

    Продовження терміну служби акумулятора

    Проблема з АКБ є однією з найбільших труднощів для користувачів. Ось чому ви можете знайти безліч порад про те, як продовжити термін використання акумулятора телефона.

    Якщо ви все частіше помічаєте, що ваш телефон почав довго заряджатися і швидко розряджатися, а заряду не вистачає навіть на день, схоже вам потрібно зробити калібрування батареї.

    Як відкалібрувати батарею на телефоні або смартфоні

    Калібрування батареї - це процедура, яка дозволяє покращити точність відображення рівня заряду батареї та збільшити термін її служби.

    Варіанти калібрування
    Спосіб 1 Спочатку потрібно перевірити ємність акумулятора на вашому телефоні або смартфоні. Вам потрібно встановити програму CurrentWidget: Battery Monitor (воно показує заряд батареї в міліамперах (мАч)). Покладіть телефон заряджатися до максимальних міліампер (мАг). Коли це станеться, вимкніть телефон і перезапустіть його. Якщо акумулятор заряджено не до 100%, знову підключіть зарядний пристрій і зарядіть до 100%. Теоретично у вас більше не буде проблем з акумулятором після цього.
    Спосіб 2 Повністю зарядити акумулятор телефону потім від'єднайте зарядний пристрій та вимкніть телефон. Поки телефон вимкнено під'єднайте його до зарядного пристрою і знову зарядіть до 100%. Коли засвітиться зелений індикатор, від'єднайте зарядний пристрій, увімкніть телефон і встановіть режим, щоб екран не вимикався при підключеній зарядці, якщо він у вас є. Тепер треба під'єднати телефон до зарядного пристрою та дочекайтеся його перезарядження до 100%. Після заряджання до 100% вимкніть зарядний пристрій і не заряжайте телефон, пока батарея не разрядится до 0%. Як тільки телефон вимкнеться, повністю зарядіть акумулятор, і після цього акумулятор повинен нормально працювати.
    Спосіб 3 Спочатку встановіть програму калібрування батареї Battery Calibration. Щоб розпочати роботу, зарядіть смартфон до 100%. Відкрийте програму "Калібрування батареї (Battery Calibration)" та перевірте параметр (mAh). Якщо параметр (mAh) продовжує підніматися, навіть коли акумулятор досяг 100% заряду, продовжуйте заряджати телефон. Коли параметр перестане зростати і акумулятор буде заряджений на 100%, натисніть кнопку "Калібрування батареї" та перезапустіть пристрій. Поточний рівень буде записаний як максимальна точка ємності, а стара інформація буде видалена в статистиці батареї, замінивши на нову з правильними даними.

    Калібрування акумулятора все ще залишається важливою процедурою, що дозволяє виправити ряд проблем з відображенням некоректного рівня заряду, і допоможе продовжити термін служби батареї.

    Як продовжити життя АКБ смартфону

    Хоч би яким був найпотужніший сучасний і дорогий гаджет, неправильна експлуатація його батареї може швидко вивести її з ладу, і тоді доведеться часто його заряджати або зовсім нести в сервісний центр на заміну.

    Сучасні батареї за стандартом служать 2-3 роки. Але можна зробити так, щоб їх можна було використовувати максимально довго.

    Пропонуємо вам шість ефективних порад, як продовжити термін служби АКБ смартфона так, щоб він працював максимально довго.

    1. Поради для заряджання акумулятора телефону.

    Щоб продовжити термін служби аккумулятора, треба регулярно ставити на підзарядку свої гаджети.

    Термін служби аккумулятора залежить від кількості циклів перезарядки. Під циклом розуміється заряд аккумулятора до 100% та його повний розряд до 0%. У середньому батареї сучасних гаджетів розраховані на 400-600 таких циклів, після чого втрата ємності стає вже відчутною. Оптимальний рівень заряду акумулятора телефону - від 20% до 80%. Звичайно, не завжди можливо дотримуватися оптимального діапазону, але намагайтеся не давати заряду батареї опускатися нижче 20%, інакше є великий ризик скоротити термін служби батареї. Це збільшує термін життя батареї - у деяких випадках більш ніж у чотири рази.

    Коли батарея зарядилась, вимкніть зарядку. Акумулятор буде працювати довше, якщо ваш гаджет буде завжди заряджений на 40-80%. Якщо ж аккумулятор повністю зарядився (100%), його потрібно вчасно відключити від мережі, адже цей фактор впливає на термін служби батареї.

    2. Уникайте нічної зарядки.

    Дуже поширеною помилкою є залишати смартфон підключеним до кабелю на всю ніч. Таким чином помітно скорочується термін роботи акумулятора.

    Хоч сучасні смартфони оснащені якісними системами керування зарядкою, всерівно намагайтеся скоротити час заряджання пристрою. Найкраща практика - ніколи не заряджати мобільний телефон довше 2 годин. Якщо потрібно, використайте такі програми, як Battery Charge Limit, щоб встановити межу заряджання близько 80%.

    3. Один раз на 2 місяці потрібно повністю розрядити і зарядити телефон до 100%.

    Фахівці рекомендують раз на два місяці повністю розряджати і заряджати акумулятор, тримаючи його на зарядці 8-12 годин. Цей метод допомагає відкалібрувати пристрій. Адже після багаторазових невеликих зарядок робота батареї може перейти у некоректний режим.

    4. Використовуйте оригінальний зарядний пристрій.

    Якщо у вас немає оригінального зарядного пристрою, то зараз є якісні замінники. Використання ЗУ від інших гаджетів може зашкодити батарейці, особливо якщо мова про неякісний зарядний адаптер. У таких аксесуарах часто присутні компоненти дуже низької якості, які можуть не забезпечити необхідної сили струму або виявлятися не здатними вберегти від перепадів напруги. Саме такі пристрої можуть пошкодити акумулятор телефону, тому остерігайтеся їх.

    5. Вплив температури на АКБ телефона

    Екстремальні температури можуть негативно вплинути на роботу акумулятора. Не піддавайте пристрій тривалому впливу прямих сонячних променів або сильного холоду, оскільки це може призвести до незворотних ушкоджень. Зберігайте та використовуйте смартфон при помірній температурі для підтримання оптимального заряду батареї.

    На кожній АКБ або в керівництві користування пристроєм повинен бути зазначений допустимий діапазон температур для нормальної експлуатації батареї. Найкращий режим: від +15℃ до +25℃. Робоча температура у межах від -10℃ до +45℃.

    Перевищення цих показників може пошкодити елементи живлення впливом температури на їх хімічний склад.

    6. Дотримуйтесь правил зберігання акумуляторів

    Акумулятори старіють і втрачають ємність, навіть коли не використовуються. Стосується це і гаджетів які просто лежать без діла. Щоб їх акумулятори деградували якнайменше, необхідно дотримуватися особливих умов зберігання.

    Зокрема, невикористовувані гаджети та окремі елементи живлення повинні бути заряджені наполовину або навіть трохи менше. Оптимальний заряд - на рівні 40-50%. Так за рік бездіяльності ємність скоротиться лише на кілька відсотків. А ось якщо батарея була залишена зі 100% заряду, втрати можуть збільшитися в три-чотири рази, особливо при високих температурах.

    Дотримуючись цих порад, Ви можете розраховувати на тривалий термін служби акумулятора вашого пристрою.

    Збереження ємності аккумулятора телефону

    В сучасні пристрої Android встановлюють досить ємну батарейку від 4000 мАг, але у користувачів все ще може виникати питання: як оптимізувати його використання, щоб заряду надовше вистачало.

    Якщо справи йдуть дуже погано і потрібна економія заряда акумулятора в смартфоні, можете скористатися такими рекомендаціями:

    • зменшити час очікування;
    • обмежити роботу програм, які витрачають багато енергії;
    • включити автоматичне регулювання яскравості;
    • відключити звук та вібро відгук клавіатури;
    • включити адаптивне енергоспоживання;
    • увімкнути режим "У літаку";
    • встановити час вимкнення дисплея до 30 секунд;
    • максимально усунути яскравість (може негативно впливати на зір);
    • увімкнути темну тему для програм та системи;
    • вимкнути анімації, прибрати анімовані шпалери;
    • видалити з пристрою акаунти, що не використовуються.
    •  

    Ці поради допоможуть вам заощадити кілька годин для користування смартфоном в екстрених ситуаціях, але краще мати при собі зовнішній зарядний акумулятор, щоб вчасно підживити девайси на ходу.

    Вплив швидкої зарядки на акумулятори

    Чи насправді швидка зарядка така шкідлива для акумулятора? На це питання вже є офіційна відповідь.

    Вчені зі Стенфордського університету вивчили вплив швидкої та звичайної зарядки на батареї смартфонів.

    Дослідження показало:

    електроди в акумуляторі рівномірно розподіляють енергію незалежно від швидкості заряду. Тобто швидка зарядка не руйнує батарею пристрою, як багато хто підозрював, і не призводить до її передчасного кінця.

    Ось чому не потрібно уникати швидкого заряду акумулятора телефону

    Швидко-зарядні акумулятори працюють у дві фази. Перша фаза подає вибух напруги на порожній або майже порожній аккумулятор. Це дає вам заряд від 50% до 70% протягом перших 10, 15 або 30 хвилин. Це тому, що під час першого етапу заряджання акумулятори можуть швидко поглинати заряд без серйозних негативних наслідків для їхнього здоров'я у довгостроковій перспективі.

    Все ж таки варто пам'ятати, що швидка зарядка це не просто шнур живлення, а програмно-апаратний комплекс, який забезпечує безпечне перенесення струму з електромережі до пристрою. Оригінальні кабель і блок живлення правильно коннектится зі смартфоном і забезпечують безпечну швидку зарядку. А ось неоригінальні комплектуючі можуть конфліктувати з пристроєм, викликаючи перегрів та знос батареї.

    Швидка зарядка: користь та шкода
    Плюси: Мінуси:

    + Смартфон заряджається в рази швидше

    + Швидка зарядка не скорочує термін служби акумулятора

    + Функцію легко включити в налаштуваннях девайсу

    - Мінус лише один і той не критичний: не можна використовувати не оригінальні комплектуючі.

    Несправність акумулятора: як і чому

    Більшість користувачів, того не знаючи, самі скорочують тривалість життя акумулятора смартфона.

    Найчастіші помилки під час використання акумулятора телефону:

    • заряджання протягом більшого часу, ніж це необхідно (якщо заряджати телефон більше 2-3 годин, то отримаєте потенційну шкоду акумулятору.);фото
    • розрядження батареї до 0%;
    • не оригінальний зарядний пристрій;
    • постійне використання енерго-витратних функцій смартфона (Bluetooth, Wi-Fі, синхронізація, мобільний інтернет, GPS, ліхтарик тощо);
    • пристрій працює безперервно (телефон потрібно перезавантажувати та іноді вимикати, краще це робити на ніч)
    • занадто висока яскравість екрану ( збільшує енергоспоживання пристрою та призводить до швидкої розрядки акумулятора);
    • забрудненість контактів (проблема при зарядці телефону викликані звичайним брудом і пилом, що потрапив у зарядне гніздо);
    • ігнорування оновлення ОС (оновлення виправляють можливі помилки та дефекти, покращують оптимізацію системи, позитивно впливають на енергоспоживання пристрою);
    • Несправність зарядного пристрою ( енергія під час заряджання повинна надходити у вигляді рівного потоку, його ж уривчастість шкодить акумулятору);
    • постійне використання power bank;

    Знаючи та застосовуючи прості прийоми, тепер ви можете суттєво продовжити життєвий цикл акумулятора, насолоджуючись довгою коректною роботою свого смартфона в автономному режимі.

    Якщо всі ці заходи не призвели до поліпшення роботи акумуляторної батареї, на жаль, потрібно її змінювати.

    Ознаки несправності аккумулятора телефону:

    • здуття акумуляторної батареї;
    • пошкодження корпусу від деформації акумулятора;
    • фізичний знос батареї;
    • смартфон дуже швидко розряджається;
    • телефон почав працювати лише від мережі;
    • смартфон мимовільно вимикається;
    • продуктивність роботи мобільного телефону знизилась.

    Такі причини пов'язані з несправністю акумулятора або зниженням його ємності.

    Через ці потенційні проблеми важливо дотримуватися та знати рекомендації виробника по догляду за акумулятором, уникати екстремальних температур, використовувати тільки оригінальні зарядні пристрої та стежити за станом батареї для запобігання можливим проблемам.

    Висновок

    Турбота про акумулятор смартфона - це запорука тривалого терміну служби та оптимальної продуктивності пристрою.

    Якщо ви хочете продовжити термін служби акумулятора смартфона, то важливо дотримуватися основних правил використання відразу після покупки. Таким чином, ви уникнете швидкої витрати акумулятора і не доведеться шукати, де замінити його на інший.

    Варто зазначити, що у 99% сучасних смартфонів корпус не передбачає самостійної заміни акумулятора. Тому, якщо вам знадобиться заміна, звертайтесь для замовлення АКБ в інтернет-магазин AKS.ua. У нас представлений великий асортимент АКБ для мобільних телефонів. Тут ви можете знайти акумулятори для різних моделей телефонів різних виробників. Для кращого орієнтування та легшого пошуку потрібного Вам акумулятора, зверніться до оператора. Вам нададуть якісну консультацію та допоможуть у виборі. Також діє швидка доставка по Києву та всій території України.

    Будемо раді Вам допомогти! Завжди ваш, інтернет-магазин AKS.ua.

    Опублікував: ; Останнє редагування: 2024-12-01
    Поділитися в соціальних мережах
    Поділитися в Facebook Поделиться в Viber Поделиться в Telegram
    На цьому веб-сайті використовуються файли cookie. Залишаючись на ньому, ви дозволяєте нам використовувати файли cookie. Докладніше
    Закрити