Усі результати пошуку →
    По вашому запиту нічого не знайдено. Уточніть свій запит
    phone
    Телефони
    по Україні
    (044) 377-51-55
    Напишіть нам
    Написать в Telegram
    2
    Укр
    • Графік роботи кол-центра: 9:00 - 19:00
    • Графік роботи магазинів:
      • м.Київ, вул. Ушинського, 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Академіка Палладіна, 24: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, вул. Довженко, 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м.Київ, пр-т Степана Бандери, 8: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, 90A: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: з 09:00 до 17:00
      • м. Київ, вул. Срібнокільська, 5Б: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
      • м. Київ, Печерська пл., 1: Пн-Сб: з 09:00 до 19:00
        Нд: Вихідний
    Фільтри

    Вибираємо правильно Power Bank

    Зміст

    Павербанк — це потужний накопичувач і зберігач енергії, яка згодом використовується для зарядки і підтримки автономної роботи портативних пристроїв. Вся конструкція легко поміщається в кишені або невеликій жіночій сумочці, тому зовнішній акумулятор одержав масове поширення серед активних користувачів всілякої мобільної техніки.

    Тепер унікальна можливість підзарядити свій планшет, смартфон, ноутбук або відеокамеру стала доступною далеко від міської “павутини” електропроводів.
     Інструкція по застосуванню вкрай доступна і зрозуміла. За допомогою кабелю (перехідника) підключаємо споживач до PowerBank, натискаємо кнопку активації і чекаємо, поки мобільний пристрій отримає достатню кількість заряду.

    зовнішній акумуляторповербанк мультифункційний пристрій

    Які бувають види?

    За типом використовуваних бортових акумуляторів, можна зустріти два види повербанків:

    • Літій-іонний (Li-Ion) — такий тип зовнішніх джерел живлення отримав найбільш широке застосування в зв'язку з тим, що більша частина сучасної електроніки працює від ідентичних батарей. Секрет популярності полягає в низькій ймовірності саморозряду і прекрасній енергоефективності при роботі з високими струмами. Але є і слабкі сторони таких батарей, наприклад, вони вкрай негативно реагують на перегрів і перерозряд. Щоб компенсувати ці недоліки виробник змушений встановлювати додаткові модулі керування живленням і захисту від усіх факторів ризику. До того ж літій-іонні акумулятори можуть похвалитися скромною вагою, а час його життя обчислюється в циклах “заряд-розряд” і може досягати 1000 разів.
    • Літій-полімерні (Li-Pol) — даний тип універсальних акумуляторних батарей можна вважати рестайлінгової моделлю літій-іонних попередників. Доробка полягають у тому, що був дещо змінений хімічний склад електроліту і його структура, з рідкого він “переріс” в гелевидний стан. Завдяки цьому вдалося досягти більшої ємності накопичуваної енергії в рамках тих же габаритних розмірів. Без мінусів не обійшлося, збільшилася вартість кінцевого продукту за рахунок більш витратних технологічних процесів і впровадження більш складних плат управління, які відповідають за належну та безпечну роботу батарей.

    повербанк всерединіскладова powerbank

    Що щодо інтерфейсів?

    Для того, щоб коннектиться з передбачуваними “пацієнтами” на корпусі повербанка встановлені наступні роз'єми форматів:

    • USB — зовнішні акумулятори, як правило, оснащені одним або двома портами юсб, рідше використовується 3 і більше. Максимальний струм, який може передати такий тип коннектора, зазвичай не перевищує 3А, значення якого вказано на корпусі.
    • Type-C — це роз'єм usb, що зазнав глибокої модернізації. Складається з 12 пар контактів, є універсальним і двостороннім способом підключення пристроїв. Встановлюються на робочій панелі портативних зовнішніх батарей для зарядки ноутбуків та реалізації технології Quick Charge (швидка зарядка).

    повербанк зі швидкою зарядкоюінтерфейс підключення повербанк

    Як заряджати power bank?

    Крім загальноприйнятих правил зберігання і експлуатації зовнішніх акумуляторів, важливо знати, як заряджати сам пристрій і дотримуватися кількох основних правил:

    • За допомогою оригінального зарядного пристрою, що поставляється в комплекті, або якісних сторонніх виробників зарядок, підключити повербанк до мережі змінного струму 220v;
    • Переконатися, що процес зарядки почався, шляхом контролю за відповідною індикацією;
    • Дочекатися повного рівня заряду, про що сигналізує цифрова панель або світлові індикатори.
    • Як довго заряджається power bank буде залежати від потужності ЗП і ємності акумуляторів;
    • Відключити пристрій від міської мережі електроживлення, для уникнення перезаряду батарей.

     

    Як вибрати повербанк?

    особливості power bank“Як часто виникає потреба в переносному зарядному пристрої?” — це перше питання, яке повинно стояти на шляху вибору пауэрбанка. І якщо потреба в даному товарі дійсно присутня, якщо ви тільки не щасливий володар телефону з потужним акумулятором, і є обґрунтованою, тоді можна сміливо приступати до запланованого вибору. Існує кілька критеріїв підбору, грунтуючись на яких можна з легкістю зрозуміти, який Power Bank краще підходить для тих чи інших потреб.

    1. Виробник. Потрібно вибирати зі списку перевірених брендів, які добре зарекомендували себе на цьому ринку. Купівля переносний зарядки з шильдиком “ноу нейм” може стати не тільки марною тратою коштів, але і є, як мінімум, небезпечною. Так підпільні фабрики економлять на всьому, аж до електронних компонентів пристроїв захисту від перегріву і загоряння.
    2. Сумісність пристроїв. Показники вихідних параметрів пзу повинні відповідати заявленим вимогам підключеного мобільного пристрою. Наприклад, планшет, для зарядки якого необхідний струм 2А, повинен бути підключений до джерела живлення, здатного видати такий струм. Інакше вийде, як в анекдоті “він розрядився, поки заряджався”.
    3. Ємність. Тут потрібно шукати баланс між кількістю енергії і габаритами, в яких вона укладена. Якщо потрібно підключати багато споживачів і робити це неодноразово, тоді доведеться пожертвувати вагою і розмірами, такий ПЗУ в кишені далеко не понесеш.
    4. Додаткові опції. Іноді повербанки оснащують рядом додаткових функцій, перетворюючи його в МФУ "монстра". Сюди відносяться яскраві світлодіодні ліхтарі, додаткові сонячні панелі і модулі бездротового заряджання. Також вже широко застосовуються рідкокристалічні дисплеї, на які виводиться повна інформація про стан заряду і значення величин, отриманих з кожного з портів USB.

    Часті питання про Power Bank

    ❤️ Від повербанка можна заряджати тільки телефони?

    Ні, крім смартфонів до пристрою можна підключати планшети та інші гаджети. Також передбачені спеціальні зовнішні акумулятори для ноутбука.

    ❤️ Яка ємність повербанка найкраща?

    Залежить від типу і режиму використання гаджета. До найпопулярніших можна віднести повербанки ємністю 5000 мАг10000 мАг і 20000 мАг.

    ❤️ Повербанк якого бренду вибрати?

    Серед популярних виробників з високою якістю продукції зазначимо XiaomiZMIHocoBaseus.

    ❤️ Який зовнішній акумулятор краще для телефону?

    Для телефонів оптимально підійдуть повербанки ємністю від 5000 до 15000 мАг з вбудованим кабелем і підтримкою бездротової зарядки. Для айфона придивіться до моделей зі шнуром Lightning.

    Опублікував: ; Останнє редагування: 2021-11-25
    Поділитися в соціальних мережах
    Поділитися в Facebook Поделиться в Viber Поделиться в Telegram